Krem powiększający do biustu – Najlepszy sposób na obwisłe piersi

Pomimo, że żaden nieinwazyjny sposób na powiększenie piersi nie jest tak skuteczny jak skalpel chirurga, to łącząc kilka prostych metod możliwe jest w większości przypadków, osiągnięcie równie zadowalających efektów. Jednym z najbardziej znanych i skutecznych sposobów walki z obwisłymi piersiami jest krem ujędrniający do biustu.

W jaki sposób krem powiększający do biustu może pomóc?

Działanie kremu skupia się przede wszystkim w obrębie tkanki skórnej. To właśnie tam docierają substancje aktywne zawarte w serum i właśnie tam działają na komórki. Do efektów jakie wywierają one w tkance skórnej możemy zaliczyć:

  • nawilżenie tkanki skórnej – dzięki działaniu substancji silnie nawilżających oraz dzięki poprawieniu mikrokrążenia
  • wspomaganie syntezy nowych włókien kolagenowych – dostarczane są niezbędne substancje do budowy nowych i silnych włókien
  • usprawnienie krążenia – co powoduje szybsze odprowadzanie szkodliwych metabolitów oraz lepsze odżywienie tkanki

Wszystkie powyżej wymienione efekty sprawiają, że tkanka skórna w okolicy piersi staje się gęsta, dobrze napięta oraz jędrna. Przekłada się to wówczas na stan całego biustu, gdyż ulega on uniesieniu oraz wymodelowaniu.

Jakie składniki powinien docelowo zawierać każdy krem na piersi?

Nie ma złotej receptury, którą powinny zawierać wszystkie kremy ujędrniające do biustu. Są jednak pewne zasady, które pozwalają odróżnić słabej jakości preparaty od tych naprawdę wartościowych.

Żaden krem ujędrniający do piersi nie powinien zawierać w swoim składzie parabenów oraz silikonów. Te sztuczne wypełniacze nie tylko obniżają jakość i skuteczność produktu, ale także wpływają na zmniejszenie odporności skóry na uszkodzenia. Zatem mimo, że kremy na powiększenie biustu zawierające parabeny są o wiele tańsze, to nie gwarantują one zadowalających efektów. Dodatkowo w długotrwałym stosowaniu mogą przyczyniać się do osłabienia struktury skóry.

Pożądane są natomiast wszelkie składniki pochodzenia naturalnego. Bardzo dobrze reagują one ze skórą pacjentek nie podrażniając jej. Dodatkowo są świetnie przyswajalne, gdyż łatwo przenikają przez barierę naskórkową. Wybierając kremy oparte na naturalnych składnikach masz więc gwarancję skuteczności.

Serum do biustu jako dobry przykład kremu na powiększenie piersi

frashe zestaw

Frashe – popularne serum do biustu.

Pomimo dużej ilości słabych jakościowo produktów, na rynku możliwe jest znalezienie kremów, które nie tylko oferują wysoką skuteczność, ale również są bezpieczne dla skóry. Takim preparatem jest krem powiększający do piersi Frashe. Jego twórcy postanowili stworzyć produkt, który w całości będzie oparty jedynie na naturalnych składnikach bez dodatku syntetycznych wypełniaczy. Dzięki temu powstał krem, który gwarantuje najlepsze i najbardziej trwałe rezultaty ze wszystkich produktów dostępnych na rynku. Pierwsze efekty terapii widoczne są już po kilku tygodniach regularnego stosowania kremu.

może być stosowany nie tylko jako środek zwiększający optycznie biust. Jego silne działania ujędrniające sprawiają, że świetnie nadaje się on jako profilaktyka opadania piersi wraz z wiekiem.

Jeśli stosujesz krem koniecznie zacznij ćwiczyć!

Jak już zostało wspomniane we wstępie, żadna nieinwazyjna metoda nie jest tak skuteczna jak operacja plastyczna. Dlatego tak ważne jest w przypadku niezabiegowego leczenia łączenie kilku metod jednocześnie.

W przypadku stosowania kremów koniczne jest włączenie ćwiczeń wzmacniających mięśnie klatki piersiowej. Dzięki temu działanie unoszące gruczoł piersiowy będzie spotęgowane. Z jeden strony jędrna skóra, z drugiej silne i dobrze napięte włókna mięśniowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź: https://wieksze-piersi.com.pl/bezoperacyjne-powiekszanie-biustu-czy-kremy-dzialaja/

Podsumowanie – jaki jest najlepszy nieinwazyjny sposób na powiększenie piersi

Nie można z całą pewnością stwierdzić, który z nieoperacyjnych sposobów na powiększenie piersi jest najbardziej skuteczne. Faktem jest, że najlepsze rezultaty przynosi połączenie kilku metod, jak kremy, ćwiczenia, masaże, czy dieta. Jedynie kompleksowo podchodząc do tematu możliwe jest osiągnięcie rezultatów porównywalnych do zabiegu operacyjnego.

One reply

  1. Natalia pisze:

    Chyba najważniejsze żeby wybierać preparaty sprawdzone i naturalne, a ten frashe się taki wydaje. Zaczynam stosowanie, mam nadzieję że będą fajne efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

63 − = 58