Depilacja Laserowa Gdynia | Trwała Depilacja Laserowa Laserem Vectus

Włosy rosnące na różnych częściach ciała są problemem wielu osób. Niezależnie od płci, wieku, czy pochodzenia ich pojawienie się może być źródłem licznych, często bardzo ciężkich do pokonania kompleksów. Na szczęście ludzie, którzy przez własną genetykę, czy też choroby (zwłaszcza o charakterze endokrynologicznym) zostali skazani na tę nierówno walkę, mają swojego sprzymierzeńca w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Oferowane przez nich zabiegi, a zwłaszcza depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus pozwalają bowiem skutecznie oraz szybko poradzić sobie z tym problemem. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej, przeczytaj nasz krótki artykuł. Zapraszamy do lektury.

Laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus – jak działa ta metoda?

laserowe usuwanie owłosienia z pośladkówNie ulega wątpliwości, że depilacja laserowa jest aktualnie najbardziej skuteczną formą walki z nadmiernym owłosieniem. Stwierdzenie to odnosi się szczególnie do depilacji z wykorzystaniem lasera Vectus, który pozwala na usunięcie nawet do 95 procent zbędnego włosów. Jak jednak działa to urządzenie?

Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus opiera się na zjawisko fototermolizy selektywnej. Chcąc mówić jednak językiem prostszym, opisywane przez nas urządzenie opiera się na zjawisku niszczenia komórek macierzystych włosa (komórek odpowiedzialnych za wzrost oraz odrastanie włosa) z wykorzystaniem energii cieplnej generowanej poprzez pochłanianie fali świetlnej wytwarzanej przez laser.

Depilacja Laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus – co wyróżnia tą metodą spośród innych sposobów depilacji skóry?

Ludzie depilowali swoją skórę od tysięcy lat. Najczęściej czynili to jednak poprzez wyrywanie włosów, znane dzisiaj jako depilacja woskowa. Największym minusem tego rozwiązania był jednak fakt, że włosy wciąż odrastały. W miarę postępu nauki i techniki zostały wprowadzone lasery kosmetologiczne, które depilacje zrewolucjonizowały i pozwoliły depilować szybciej, efektywniej oraz rzadziej. Tak więc, czym laser Vectus wyróżnia się spośród konkurencji?

 • Depilacja laserowa laserem Vectus jest bardziej efektywna – laser Vectus w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych jest o wiele bardziej efektywny. Wynika to głównie z faktu użytej w nim technologii odzyskiwania fali świetlnej odbitej od skóry, która w przypadku urządzeń konkurencyjnych przepada i nie oddziałuję na pozostałe przy życiu włosy.
 • Laserowe usuwanie owłosienia laserem Vectus jest o wiele szybsze – laser Vectus depiluje o wiele szybciej od urządzeń konkurencyjnych. Dla przykładu można podać, że laserowe usuwanie owłosienia spod pach z jego wykorzystaniem zajmuje jedynie około 5 minut, co jest wynikiem wręcz rekordowym.
 • Depilacja laserowa laserem Vectus jest rozwiązaniem aktualnie najbezpieczniejszym – laser Vectus dzięki innowacyjnej technologii skanowania zawartości melaniny w skórze pozwala na automatyczne dobranie parametrów zabiegu, tak aby był on, jak najbardziej bezpieczny dla pacjenta. Zaimplementowanie takiej technologii do samego urządzenia niweluje mogący się zawsze pojawić błąd ludzki.

Napisano w oparciu o następujący artykuł: https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

Laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus – dla kogo jest ten zabieg?

Laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus jest wyborem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn chcących pozbyć się nadmiaru owłosienia ze swojej skóry. Urządzenie może być swobodnie stosowane przez osoby w każdym wieku, a liczba przeciwwskazań jest bardzo krótka i ograniczona praktycznie do stanów zapalnych skóry, nowotworów skóry oraz okresu ciąży. W pozostałych przypadkach decyzja o wyborze laserowego usuwania owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus jest indywidualną decyzją pacjenta, popartą oczywiście konsultacją lekarską oraz kosmetologiczną.

7 replies on “Depilacja Laserowa Gdynia | Trwała Depilacja Laserowa Laserem Vectus”

 1. gomina pisze:

  Walka z nadmiernym owłosieniem to nic dobrego, ale wolę jednak zostać przy tradycyjnych metodach niż ryzykować depilacją laserową

  • Roksi89 pisze:

   Ale jakie tu ryzyko? Raczej znikome… usuwanie owłosienia laserem jest bezpiecznym zabiegiem i ryzyko jest znikome. Za to słyszałam o przypadka zapalenia mieszków włosowych po depilacji woskiem.

 2. nurka23 pisze:

  zna ktos miejsce w ktrym przeprowadzaja zbiegi depilacji laseremvectus a nalepiej jezeli bylaby to gdynia

  • Wiktoria pisze:

   Skoro Gdynia to Clinica Cosmetologica będzie najlepszym wyborem, bo tam właśnie korzystają z tego urządzenia. Na prawdę dbają o klienta i przed zabiegiem jest konsultacja o przeciwwskazaniach do depilacji laserowej.

 3. kiciamicia pisze:

  Nie do pomyślenia, że teraz mamy dostęp do bezbolesnej depilacji laserowej! Technika idzie do przodu! wow!

 4. Goala pisze:

  Brzmi to wszystko fantastycznie ale mnie zastanawia ile kosztuje usuwanie owłosienia laserem. Nie ma co ukrywać, że to też istotny aspekt.

  • gomkulka99 pisze:

   To na pewno ważna sprawa jaka jest cena depilacji laserem vectus, ale wbrew pozorom cena nie jest aż tak wysoka jak mogłoby się wydawać. Zawsze można rozłożyć na raty 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

86 − 83 =