Depilacja – jedwabiście gładka skóra na zawołanie

Kobiety chcące cieszyć się perfekcyjnie gładką skórą, mają obecnie do dyspozycji zabieg, gwarantujący trwałe pozbycie się niechcianych włosków. Ten zabieg to depilacja laserowa.

Trwałe usuwanie owłosienia – czy to możliwe?

Oczywiście, że tak! Zabieg laserem Vectus, który jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń do usuwania włosków na rynku, jest komfortowy i bezpieczny. Dzięki fototermolizie selektywnej, światło lasera trafia bezpośrednio do komórek barwnikowych włosa, nie uszkadzając innych tkanek. Laserowa depilacja to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają już dość usuwania owłosienia za pomocą:

 • depilatora
 • pasty cukrowej
 • maszynek jednorazowych
 • kremów do depilacji
 • plastrów z woskiem

A co jeśli laserowe usuwanie owłosienia nie jest możliwe?

Wówczas najlepiej zdecydować się na wykonanie depilacji woskiem. Zabieg jednak poleca się wykonywać w gabinecie kosmetycznym, w którym doświadczona kosmetyczka odpowiednio dobierze wosk do depilacji i zadba, by zabieg był dla nas jak najbardziej komfortowy. Depilacja woskiem pozwala na uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry i cieszenie się nią, nawet 3-5 tygodni. Zabieg polega na rozprowadzeniu na skórze ciepłego wosku, a następnie na umiejętnym jego zerwaniu. Dzięki oddaniu się w ręce profesjonalnej kosmetyczki, zyskamy pewność, że włoski nie będą wrastać, a całość będzie możliwie najmniej bolesna.

Wrastające włoski po depilacji są twoim problemem?

Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, zastanów się czy laserowe usuwanie owłosienia nie byłoby dobrym rozwiązaniem. Zabieg jest szybki, bezpieczny i niemalże bezbolesny. Ponieważ laser pozwala na trwałe usunięcie włosków, pozbywamy się przyczyny problemu. Wrastające włoski to zmora wielu kobiet. Jest to poważny problem, ponieważ wrastając, włoski powodują bolesny stan zapalny, który może zostawić nieładne blizny. Usuwanie owłosienia laserem, pozwala pozbyć się tego problemu na stałe. Oprócz tego, poddając się zabiegowi laserem Vectus, można rozwiązać problem nadmiernego owłosienia (hirsutyzm), a także niedogodności związanych z zapaleniem mieszków włosowych. Wiele osób zniechęca cena depilacji laserowej. Prawdą jest jednak, że gdyby policzyć, ile przeciętna kobieta wydaje na maszynki i pianki go golenia, to okazałoby się, że depilacja laserowa jest tańszym rozwiązaniem. Oprócz tego warto wspomnieć o zwyczajnym komforcie, jaki niesie ze sobą trwałe usunięcie włosków. Dzięki skorzystaniu z nowoczesnej technologii, będziesz mogła zapomnieć o wożeniu ze sobą depilatora lub maszynek. Problemy związane z depilacją, takie jak:

 • podrażniona skóra
 • zacięcia maszynką
 • alergie na kosmetyki przeznaczone do usuwania włosków
 • wrastające włoski
 • przesuszona skóra
 • ból przy używaniu depilatora/wosku

przestaną cię dotyczyć, jeśli zdecydujesz się na zabieg laserem. Vectus jest niezwykle skuteczny i usuwa 95% owłosienia, z obszaru, który zostanie poddany zabiegowi. Pozostałe 5% to włoski, które nie były w tym czasie w fazie wzrostu. Po roku, będzie można się ich pozbyć i cieszyć się idealnie gładką skórą, na stałe.

Nadal nie możesz się zdecydować? Pomogą ci w tym profesjonalne i darmowe konsultacje w Clinica Cosmetologica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

51 − 47 =