Category Archives: Czytelnia

Krem przeciwzmarszczkowy – walcz skutecznie ze swoimi zmarszczkami!

Problemem, który dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn, są zmarszczki. Trudno uniknąć ich Zmarszczki na czolepojawienia się na skórze, jednak można je znacznie opóźnić. Aby wyglądać młodo, pięknie i atrakcyjnie, wiele osób codziennie dba o urodę za pomocą domowych sposobów oraz przez wizyty u kosmetyczki, w salonach piękności, w SPA. Walcząc z występującymi na skórze zmarszczkami, większość z nich sięga po krem przeciwzmarszczkowy. Niektóre kremy przeciwzmarszczkowe naprawdę działają, co potwierdzają liczne badania oraz osoby, które z takich kremów skorzystały. Jak znaleźć naprawdę dobry krem przeciwzmarszczkowy? Continue reading →

depilacja bikini

Depilacja Laserowa Gdynia | Trwała Depilacja Laserowa Laserem Vectus

Włosy rosnące na różnych częściach ciała są problemem wielu osób. Niezależnie od płci, wieku, czy pochodzenia ich pojawienie się może być źródłem licznych, często bardzo ciężkich do pokonania kompleksów. Na szczęście ludzie, którzy przez własną genetykę, czy też choroby (zwłaszcza o charakterze endokrynologicznym) zostali skazani na tę nierówno walkę, mają Continue reading →

na cellulit

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Źle rozłożony pod skórą tłuszcz, czyli inaczej cellulit, to zdecydowanie problem, z którym należy walczyć, a nie się z nim godzić, jak to robią na przykład Hiszpanki. Jego pojawienie się najczęściej związane jest z niezdrowym trybem życia, czyli na przykład zbyt niską aktywnością fizyczną, ale też złą dietą. W takim przypadku trzeba podjąć odpowiednie, zdecydowane kroki, które przybliżą nas do osiągnięcia sukcesu w tej kwestii. Continue reading →

smarowanie kremem

Jaka maść na trądzik różowaty?

Leczenie trądziku różowatego może opierać się na preparatach stosowanych zewnętrznie. Wśród nich są maści, kremy, lotiony, żele, preparaty stosowane punktowo i inne. W zależności od rodzaju cery, upodobań  osoby borykającej się z problemami i stopnia zaawansowania choroby, należy wybrać odpowiednią maść na trądzik różowaty. W preparatach dostępnych na rynku aptecznym znajdują się różne substancje czynne. Część z nich zawiera składniki aktywne działające złuszczająco, inne antybakteryjne. Continue reading →

Krem do cery trądzikowej

Trądzik pospolity jest częstą chorobą, która dotyka ludzi nie tylko w młodym wieku, ale również i w starszym. Jest to choroba przewlekła i trudna do wyleczenia. Taka skóra problematyczna, wymaga szczególnej pielęgnacji. Bardzo łatwy trądzik jest do rozpoznania, ponieważ osoba go posiadająca, ma na twarzy różne, czerwone krostki, plamy a czasami nawet i torbiele. Bardzo ważną kwestią, która odgrywa duża rolę w leczeniu tego typu schorzenia, jest odpowiednia pielęgnacja. Codziennie powinno się dokładnie oczyszczać skórę z nadmiaru łoju oraz sebum.

Continue reading →

Plecy – depilacja laserowa

W obecnych czasach coraz więcej ludzi przywiązuje uwagę do swojego zdrowia, ale także do urody i wyglądu zewnętrznego. XXI wiek przynosi nam bardzo wiele nowych urządzeń, które zostały udoskonalone i są pomocne w tej dziedzinie. Również bardzo zwiększyła się liczba zabiegów, które są pomocne w usuwaniu niedoskonałości, które niektórym z nas przeszkadzają. Również XXI wiek przyniósł wiele rozwiązań, które dostępne są teraz dla większej rzeszy klientów, gdyż ceny nie są wygórowane. Są one adekwatne do jakości usług. Standardowa depilacja maszynkami manualnymi lub depilatorem elektrycznym, nie zawsze przynosi pożądane efekty. Często występują zaczerwienienia skóry i drobne uczulenia w depilowanych miejscach. Maszynki elektryczne nie każdemu odpowiadają, może to być zabieg mało komfortowy.

W gabinetach kosmetologicznych, częstą metodą do niedawna było, usuwanie owłosienia woskiem. Natomiast dziś, już jest standardem usuwanie niechcianego owłosienia, specjalistycznym laserem. Depilację laserem można przeprowadzić na każdej części ciała, z której chcemy usunąć zbędne owłosienie. Jest to zabieg nowatorski i jednocześnie bardzo skuteczny. Wiele osób boryka się, z niechcianym owłosieniem pleców. Niestety nikt z nas nie jest w stanie sam sobie poradzić z owłosieniem w tym miejscu. Z pomocą przychodzi nam tu depilacja laserem Vectus. Laser ten jest liderem w swojej dziedzinie czyli depilacji laserowej. Jest on bardzo skuteczny, działa na zasadzie wiązki lasera, którą wysyła i dociera w głąb ciała. Warto wiedzieć, że wyżej wymieniona wiązka lasera, trafia do mieszka włosowego i tam go odpowiednio podgrzewa oraz skutecznie niszczy razem z korzeniem.

Zdecydowanie depilacja laserem Vectus jest niezwykle skuteczna oraz bardzo trwała. Trzeba wiedzieć, iż wiązka laserowa dociera tylko do mieszka i nie uszkadza tkanek wokół niego. Wykonujemy tylko serię zabiegów, czyli do 3 maksymalnie 4 razy, powtarzanych mniej więcej co 8 tygodni. W ten sposób pozbywamy się niechcianego owłosienia już na zawsze. Laser Vectus jest bardzo bezpieczny, ponieważ wyposażony jest w automatyczny czytnik, który mierzy indywidualnie każdemu pacjentowi poziom melaniny w skórze i na tej podstawie dobiera wszystkie parametry i moc lasera – o tym więcej na tej stronie – http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Technika, w której pracuje to urządzenie jest bardzo nowoczesna. Śmiało można stwierdzić, iż jest to fenomen XXI wieku. Zabieg wykonuje doświadczony kosmetolog, w komfortowych warunkach, który jest w stanie odpowiedzieć na każde zadane przez pacjenta pytanie. Cały proces depilacji jest przez niego kontrolowany i nadzorowany. Laserowa depilacja laserem Vectus jest całkowicie bezpieczna i nie ma żadnych skutków ubocznych, jest bezbolesna i bardzo pozytywnie wpływa na stan skóry, wygładza ją i zapobiega wrastaniu włosów. Laser Vectus osiąga wspaniałe efekty. Laser Vectus jest rewelacyjnym urządzeniem, które spełnia najwyższe standardy. Już nie jeden raz, pacjenci poznali się na jego dobroczynnych właściwościach depilacyjnych. Usuwanie owłosienia tym urządzeniem jest bardzo komfortowe.

Laser Vectus stanowi szybki oraz przyjemny sposób na usuwanie owłosienia. Jego parametry nie mogą się równać z żadnym innym urządzeniem dostępnym na rynku. Depilacja laserowa odbywa się w sterylnie czystym gabinecie kosmetologicznym. Atmosfera w gabinecie jest zawsze bardzo komfortowa i przyjemna, pacjent może poczuć się tam w pełni zrelaksowanym. Przede wszystkim, wyżej wymienione urządzenie wspaniale radzi sobie z trudno dostępnymi miejscami na ciele, takimi jak: plecy, pachy czy okolice bikini.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk